Кам'янець-Подільський

Дослідники-програмісти з Хмельниччини стали призерами «Екософт-2015»

Учні загальноосвітніх і вихованці профільних позашкільних навчальних закладів Хмельниччини взяли активну й результативну участь у ІІ (фінальному) етапі XIV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2015», який проходив у місті Київ з 18 по 20 лютого цього року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Як інформують у Хмельницькій обласній раді, цей важливий і популярний захід організований столичними натуралістами, освітянами, науковцями й бізнесменами. Захід проведено з метою виявлення та всебічної підтримки юних обдарувань і перспективних молодих вчених в галузі розробки програмного забезпечення та апаратних рішень для національних обчислювальних систем. Серед 104-х його цьогорічних учасників були учні, студенти й дипломовані молоді спеціалісти – переможці І-го етапу з більшості регіонів України.

За результатами конкурсних змагань та відповідно до підсумків висококваліфікованого журі чемпіонату, вихованка еколого-натуралістичного гуртка «Основи інформаційних технологій» Дунаєвецької станції юних натуралістів Юлія Рудик з авторською розробкою програмного засобу «Програма для створення тестів» і одинадцятикласниця Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Мар’яна Гогот з авторською розробкою програмного засобу «Система інтерактивних міні-тестів» вибороли на чемпіонаті призові ІІІ-ті місця в номінації «За стильність оформлення та якісний інтерфейс» в категорії «Програмування» і нагороджені дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Крім цього, Юлію і Мар’яну, як призерів змагань, нагороджено цінними заохочувальними призами та сувенірами від Державної служби інтелектуальної власності, Державного підприємства «Український інститут промислової власності», Філії «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг», Видавничого дому «СофтПресс», компаній «Скайлайн Софтвер» і «Лабораторія Касперського», журналу «Комп’ютер у школі та сім’ї», благодійної екологічної організації «Green Cross Ukaine», Благодійного фонду «Паросток».

А Мар’яна Гогот у ці дні, встигла стати ще й переможцем національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2015».

Новини по темі

Back to top button