Інциденти

Відзначили 71 річницю визволення Кам’янець-Подільського району

Відзначили 71 річницю визволення Кам’янець-Подільського району

В історії кожного населеного пункту є події і дати, які назавжди залишаються в пам’яті поколінь. В нього вкарбувалася одна з визначних дат історії нашого рідного краю – День визволення населених пунктів Кам’янець-Подільського району від німецько-фашистських загарбників. Це – великий смуток і велика радість у серці кожного з нас.

Як зазначають в Кам’янець-Подільській РДА, в боях за визволення Кам’янеччини смертю хоробрих полягли 969 солдатів і офіцерів Радянської Армії. На одному лише меморіальному кладовищі в селі Довжок поховали 456 воїнів.

З нагоди 71 річниці визволення Кам’янець-Подільського району від німецько-фашистських загарбників 03 квітня біля меморіального комплексу загиблим воїнам у селі Довжок відбулися урочисті заходи за участю голови районної ради Миколи Жогана, керівника апарату райдержадміністрації Віктора Кривака, голови районної ради ветеранів України Антона Малика, голови Довжоцької сільської ради Руслана Рябого, керівників управлінь та відділів органів виконавчої влади, самоврядування та громади Кам’янеччини.

Хто поліг у боях, визволяючи наш район від німецько-фашистського загарбника та тих – хто повернувся із перемогою, але не дожив до сьогодення, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Новини по темі

Back to top button