Кам'янець-Подільський

А ми тую славу збережемо

Конференція учнівської молоді «А ми тую славу збережемо»

Сьогодні у Хмельницькому відбулась обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «А ми тую славу збережемо», присвячена 70-ій річниці перемоги над нацизмом у Європі в роки Другої світової війни. У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, голова ради обласної організації ветеранів України Володимир Купратий, ветерани війни, учасники бойових дій, діти війни та воїни АТО.

«Усі пошуково-дослідницькі роботи, в яких учні використовували архівні документи, фронтові листи і фотографій, записані розповіді, спогади учасників бойових дій мають велику історичну цінність і для теперішніх, і для наступних поколінь», – наголосив у своєму вітальному слові Віктор Адамський.

Окремо посадовець подякував і вчителям та вихователям, які спонукають дітей до проведення досліджень і тим самим виховують в учнівської і студентської молоді патріотизм, формують самосвідомість та високі моральні якості громадянина України.

Своїми спогадами про воєнні будні поділилися ветерани Великої Вітчизняної війни та бійці – учасники антитерористичної операції, яка проходить зараз на сході України.

Під час конференції відбулась презентація пошуково-дослідницьких робіт переможців ІІ етапу Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської молоді «А ми тую славу збережемо» Сніжани Сніховської (Чемеровецький район), Павла куліна (Старосинявський район), Віталія Щербатюка (м.Хмельницький), Сергія Онищука (Дунаєвецький район), Олександра Гайданакіса (м.Красилів), Вікторії Шутенко (м.Хмельницький).

Після заходу для усіх учасників конференції відбулась екскурсія в історичний музей-панораму Палацу творчості дітей та юнацтва.

Новини по темі

Back to top button