Кам'янець-Подільський

Світ побачила «Кам’янеччина: села і люди»

Світ побачила «Кам’янеччина: села і люди»Сьогодні, 6 вересня, на Кам’янеччині відбулася визначна подія – презентація книжки Павла Митрофановича Гладченка «Кам’янеччина: села і люди».

Як інформують у Кам’янець-Подільській районній раді, 4 роки копіткої праці вилились у книгу, в якій описано історія населених пунктів району, походження їх назв, про людей, які внесли значний вплив на розвиток району. Робота, яку зробив Павло Митрофанович, високо оцінена як викладацьким складом К-ПНУ ім. І. Огієнка так і членами спілки письменників та журналістів України. Це вже четверта книга, яка вийшла з-під пера заступника голови районної ради ветеранів Павла Гладченка.

Пропрацювавши майже 2 десятки років в районі він достеменно вивчив кожний його куточок та знає специфіку роботи кожної сільської ради. За словами заступника голови Кам’янець-Подільської районної ради Віктора Єрменчука, який з початку роботи над книгою всебічно допомагав Павлу Митрофановичу, книги такого рівня, а саме історичні дослідження, востаннє на Кам’янеччині робив ще Юхим Сіцинський. Тож «Кам’янеччина: села і люди» стала гарним доповненням до історичного розвитку як району так і міста.

Від районної влади привітати з презентацією книги прийшли голова районної ради Віктор Кривак, перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько, керівники закладів культури та освіти району, гості. Вітаючи Павла Митрофановича, Віктор Кривак від районної ради вручив Павлу Гладченку Почесну грамоту.

Новини по темі

Back to top button