Інциденти

Відзначили День охорони праці

Відзначили Всесвітній день охорони праці

Щороку 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Не став винятком і Кам’янець-Подільський, де доброю традицією є нагородження  кращих у сфері охорони праці.

Спільно з представниками Територіального управління Держгірпронагляду в Хмельницькій області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в місті,  департамент соціального захисту населення 28 квітня 2015 року нагородив грамотами міського голови Михайла Сімашкевича переможців огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві.

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, нагороди отримали: ТзОВ «Поділляпромгаз ЛХЗ» (директор – Горбатюк Станіслав Станіславович, інженер з охорони праці – Починок Сергій Васильович); ПВ-КП «Механік» (директор – Саприкіна Інна Миколаївна, інженер з охорони праці – Пашалик Руслан Анатолійович); ТзОВ «Кам’янець-Подільський комбінат будівельних матеріалів» (директор – Оліневич Анатолій Іванович, інженер з охорони праці – Желіховський Валентин Михайлович).

Пам’ятайте! Дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки – запорука збереження найціннішого – людського життя, що дає змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

Новини по темі

Back to top button