Інциденти

Близнята вийшли на парад

У Хмельницькому пройшов парад близнят

Вдвічі більше посмішок, позитиву та гарних вражень. У Хмельницькому відбувся традиційний парад близнят. Уже 4 роки поспіль його організовує управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Кожного року участь у заході бере усе більше дітей. Цьогоріч пройти центральною вулицею міста виявили бажання близько 6 десятків пар братиків та сестричок. Також для участі зареєструвалося 2 пари трійнят. Наймолодшим близнюкам всього по три роки, найстаршій із запрошених пар уже за сорок.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради, колона близнят та двійнят почала рух від «Дитячого світу». На чолі урочистої ходи карбував крок муніципальний естрадно-духовий оркестр та народний колектив мажореток «Альфа».

Заступник начальника управління молоді та спорту міської ради Олена Мандзій наголосила, що навіть погода не зіпсувала настрій. На свято завітало багато родин, які з посмішками та гарним настроєм пройшлися у складі святкової колони.

Уже на майданчику поблизу кінотеатру імені Шевченка, на всіх дітей, які завітали на свято, чекало багато конкурсів, розваг, майстер-класів та приємних подарунків.

Новини по темі

Back to top button