Інциденти

Леонід Кучма відвідає Кам’янець

Леонід Кучма

29 травня Кам’янець-Подільський відвідає другий Президент України Леонід Кучма. Про це повідомляють у міській раді.

Планується, що Леонід Кучма візьме участь у Міжнародній конференції на тему «20 років аграрної реформи України: досягнення і проблеми».

Конференція відбуватиметься в рамках міжнародного фестивалю AgroUniFest-2015, який проводить Подільський державний аграрно-технічний університет. Окрім конференції, екс-Президент відвідає Кам’янець-Подільську школу мистецтв, яка у свій час виграла білий рояль від благодійного фонду «Україна».

Насправді юні кам’янчани грають на інструменті ще з березня 2014 року, коли його доправили у школу. Нині ж школа отримає сертифікат – офіційний документ на право власності музичним інструментом.

Фортепіано Essex школа Кам’янця-Подільського має завдяки таланту свого вихованця – Сергія Гуменного, який є переможцем численних конкурсів та стипендіатом Президентського фонду «Україна». До речі, якраз 29 травня Сергію виповниться 17 років.

Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв – ровесниця незалежної України. З вересня 1991 року місцеві дітлахи отримали змогу навчатися на інструментальному, вокальному, хореографічному та художньому відділах. Нині тут навчається 500 учнів, які беруть активну участь у житті міста – виставках, концертах, благодійних акціях.Тут пишаються нагородами, які вихованці здобувають на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Випускники школи продовжують своє навчання за спеціальністю у спеціалізованих та вищих навчальних закладах всієї Україні.

Фото joinfo.ua.

Новини по темі

Back to top button