Війна

Михайло Сімашкевич підписав договір про партнерство з Сіретом

Михайло Сімашкевич підписав договір про партнерство з Сіретом

Минулого тижня Кам’янець-Подільський поповнився ще одним містом-партнером. Урочисто в приміщенні Ратуші міський голова Михайло Сімашкевич підписав договір про співпрацю з мером румунського міста Сірет.

Як повідомляють у прес-службі Кам’янець-Подільскої міської ради, напередодні Дня Незалежності, делегація з Сірету звітала до нашого міста, щоб висловити свою підтримку єдності України та офіційно закріпити дружні відносини.

Як зазначив Михайло Сімашкевич, договір про партнерство дасть можливість нашому місту розвивати туризм та економіку з Румунією, а також спільно готувати грантові проекти.

Представники нашого міста вже запрошені на Міжнародний економічний форум Україна-Румунія, який відбудеться 17-18 вересня у Чернівцях.

Відтак у Кам’янця-Подільського тепер 29 міст-побратимів. Значно їх кількість збільшилась за останні чотири роки і двосторонні відносини мають не декларативний, а справді ефективний характер. Про це свідчить допомога, яку надавали та продовжують надавати міста-побратими переселенцям та військовослужбовцям.

Новини по темі

Back to top button