Інциденти

Еко-акція зібрала понад 300 учасників

Еко-акція зібрала понад 300 учасників

Сімнадцятого жовтня небайдужі кам’янчани, представники міської влади, депутатського корпусу, студенти, учні,  вело-активісти, члени парафій міста  взяли участь в загальноміській екологічна акції «Стоп-сміття», яку ініціювала громадська організація міста «Чисті схили». 

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, цього разу зробити місто чистішим назбиралося чимало охочих. Більше трьохсот активістів збирали сміття, висаджували кущі та дерева і при цьому отримали максимум емоцій та позитиву.

Спільно учасники акції прибрали територію Центрального парку, каньйон, частину Старого міста та центр, парк на Руських фільварках, а на територіях храмів міста висадили більше трьох десятків кущів та дерев.

Як розповів співорганізатор акції та активний член ГО «Чисті схили» Олексій Крилов: «На жаль, екологічна свідомість наших громадян дуже низька, вони не задумуються над тим, яку шкоду приносять як природі, так і суспільству. Безліч пляшок, фантиків, недопалків  – все це доводиться щороку прибирати. Хоча варто відзначити, що місто таки стало чистішим».

Частину зібраного та відсортованого скла та пластику відправили на вторинну переробку.

В рамках еко-акції «Стоп-сміття» було також проведено так зване  екологічне навернення «Славен Будь», ініціаторами якого стали парафіяни греко-католицької церкви.  Як розповіла Оксана Романович, в основі проекту – слова Івана Павла II, який закликає «змінити курс, приймаючи відповідальність про спільний дім».

По завершенні акції, учасники смакували смачною кашею, солодощами, а в подарунок отримали еко-сумки та квитки на фестиваль аматорського мистецтва «Комора».

Новини по темі

Back to top button