Кам'янець-Подільський

Кияни презентувалися в Кам’янці

Кияни презентувалися в Кам'янці

28 листопада на території Старого замку, у приміщенні першого пристінного корпусу, відбулось відкриття виставки київських фотохудожників Юлії Сирової та Валерія Лещинського «Кам’янець, або подільські пригоди київських фотографів».

Експозиція складається із 30 робіт, виконаних у різноманітних стилях. Найбільшу кількість світлин презентовано у стилі мультиекспозиції та пікторіальної фотографії.

Привітали авторів з відкриттям персональної виставки голова ГО «Кам’янець-Подільського фотографічного клубу «Погляд» Юрій Савін, який і займався організацією експозиції в місті, член Національної спілки фотохудожників України Анатолій Іванов (Хмельницький), мистецтвознавець Інна Березіна, колеги фотографи, кам’янчани.

Юлія Сирова, яка прибула на відкриття від імені обох фотохудожників, розповіла про зйомки в Кам’янці, враження про місто та кам’янчан, історію створення виставки.

Особливої «родзинки» до експозиції додала колекція середньовічних костюмів Ірини Шухтуєвої. Про те, як виникла ідея їхнього створення та про співпрацю із фотографами і повідала майстриня.

Після відкриття виставки у підлітковому клубі «САТУРН» відбувся семінар-практикум «Абстрактне мистецтво та фотографія» за участі Юлії Сирової та автора і куратора проекту Анатолія Іванова. Митці розповіли поціновувачам фотомистецтва про передумови, історію та розвиток абстрактного мистецтва і його зв’язок із фотографією. Отримані знання закріпили на практиці.

Новини по темі

Back to top button