Кам'янець-Подільський

Кам’янець несе культуру

Кам’янець несе культуру

4-5 лютого в місті Хмельницькому відбувся відкритий огляд-конкурс виконавської майстерності творчих колективів викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музична палітра-2016», заснований управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради та Хмельницькою дитячою школою мистецтв «Райдуга».

Конкурс проводився у двох номінаціях: вокальні ансамблі та інструментальні ансамблі. За умовами конкурсу всі учасники виконували твір композитора-класика та твір за вибором. У номінації «Вокальні ансамблі» виступили 22 колективи з усієї області.

Кам’янець-Подільську міську дитячу хорову школу представили народний жіночий вокальний ансамбль викладачів «Пастораль» (художній керівник та концертмейстер Ольга Пастух) та вокальний дует у складі Ірини Драган та Марини Федорової (концертмейстер Мирослава Слєсар).

До складу журі конкурсу увійшли заслужені діячі мистецтв України Ігор Цмур, Микола Босенко, заслужений працівник культури України Евеліна Широкова, кандидат педагогічних наук Лариса Гавриленко, Тарас Безнюк, Юрій Портний.

Словами, які винесені у заголовок статті, прокоментувала виступ ансамблю і дуету викладачів хорової школи член журі, викладач Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби Лариса Гавриленко і нагородила вокальний ансамбль викладачів «Пастораль», дует викладачів І. Драган, М. Федорової дипломами І ступеня.

Ми довго йшли до цієї перемоги, до визнання. Приємно, що нас ототожнюють не лише з хоровою школою, а й цілим містом. І ми змогли гідно представити його.

Тетяна БОРШУЛЯК, спеціально для «7 днів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button