Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському на хабарі затримали головного інспектора будівельного нагляду УДАБІ

Хабар. УДАБІ

Інформація щодо розповсюджених фактів хабарництва серед посадовців державної архітектурно-будівельної інспекції неодноразово викликала засудження та невдоволення суспільства.

Як інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області, незважаючи на ретельне маскування та конспірацію, 11 листопада 2016 року за безпосередньої участі працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури та завдяки скоординованим заходам у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано головного інспектора будівельного нагляду Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області.

Встановлено, що вказаний посадовець вимагав та отримав від одного із підприємців області у службовому кабінеті неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США, що складає понад 25 тисяч гривень, за погодження дозволу на початок будівництва фермерських приміщень. При одержанні обумовленої суми «хабара» зазначену особу викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

Посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За вказаним фактом Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Кам’янець-Подільського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в області.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button