Кам'янець-Подільський

На крилах слова Міхалевського…

Віталій Міхалевський

Зустрічі із творчими людьми у бібліотеці завжди розширюють наші горизонти, відкривають для кожного щось нове, незвідане. Людям, які досягли в своїй сфері діяльності значних успіхів, приємно поділитися творчим багажем з іншими, особливо з молодим поколінням.

У читальній залі суспільної літератури ПДАТУ зібрались шанувальники краєзнавчої книги на поетичні акварелі «Візьми в долоні Слово українське». Є люди, яких не помічаєш поміж сотень інших, а поговориш – відчуєш: перед тобою особистість з багатим внутрішнім світом. Саме таким є Віталій Міхалевський, поет-романтик, голова Хмельницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка.

Поетична палітра Віталія Міхалевського повниться глибинними філософськими думками, що притаїлися поміж традиційних строф. Його слово мінливе, але по вінця наповнене романтичними почуттями до слабкої половини людства. Багато його творів покладено на музику, в чому змогли пересвідчитися присутні на зустрічі. Крім того їхній увазі був представлений відеоролик «Поетична осінь Віталія Міхалевського». Митець читав свої вірші, а також відповідав на запитання молоді, яку цікавило все: від того, як написати вірш, і аж до таких високих та тонких матерій, як кохання та почуття взагалі. У заході взяв участь голова Кам’янець-Подільського міського об’єднання «Просвіта» В’ячеслав Полятинчук. Мелодії для душі подарували солісти РЦКіМ «Розмай» Роман Кукурудза та Микола Винниченко.

Тож, перегортаючи сторінки книг автора, які представлені на виставці «Його слово струмить скрипковою мелодією серця», маємо чудову можливість подивитись на наше життя ніби збоку, чужими очима та зробити певні висновки.

Шануймо поетичне Слово, яке підносить нас над реальною буденщиною до космічних висот почувань.

Оксана КЛІМОВА, завідуюча відділу обслуговування центральної районної бібліотеки, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button