ХХІ Форум видавців. Що? Де? Коли?

ХХІ Форум видавців

У Львові відбувся ХХІ Форум видавців. Міжнародний літературний фестиваль, книжковий ярмарок, урочиста церемонія вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму», фестиваль дитячого читання «Книгоманія», благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання», V Львівський бібліотечний форум «Бібліотек@ – відкритий світ»… І це ще далеко не повний перелік того, що чекало на форумчан з 10 по 14 вересня.

Цього року Форум, зібравши під одним дахом видавців, авторів, біліотекарів, ілюстраторів, книгарів, перекладачів та читачів, встановив справжній рекорд. Такого ще не було! 55 локацій, 700 заходів у програмі, 200 видавництв та понад 300 авторів з 23 країн. Вперше у межах Форуму видавців діяли тематичні майданчики – історичний, жіночий, дитячий, кулінарний, природознавчий. Відбувались тематичні заходи, зустрічі з письменниками і продаж тематичних книг.

Захід відвідали тисячі учасників. Не пропустило найбільшу книжкову подію року й інтернет-видання «7 днів». Про те, що вразило наших кореспондентів найбільше, йтиметься далі.

БРАТИ КАПРАНОВИ ТА ВСІ, ВСІ, ВСІ

Вулиця Коперника. Перед входом до палацу Потоцьких нашу увагу привернув зелений «Запорожець» біля якого метушилося чимало форумчан – гостей зустрічали брати Капранови. До Львова вони привезли уже відому усім книгу «Мальована історія незалежності України» та новинку – «Веселих свят!». Письменники роздавали автографи й фотографувалися зі своїми читачами, привітно посміхаючись у фотокамери.

Концепція «Веселих свят!» продовжує «Мальовану історію незалежності України» – коротко, зрозуміло, а головне – практично. Нове видання розповідає читачам про традиційні українські свята. Тут і пісні з нотами, і страви з рецептами, й ігри з правилами та лічилками, історія виникнення свята, його еволюція тощо.

Окрім народних свят, у книзі розповідається про офіційні та міжнародні. Наприклад, про День Незалежності, Новий рік, День знань, День книжки.

Територію ж навколо Палацу мистецтв окупували різні видавництва, що презентували спеціальну, художню, наукову, дитячу і шкільну літературу. Кожен стенд, що презентував друковану продукцію того чи іншого видавництва, так і манив до себе читачів.

Чимало авторів презентували свої книги, проводили автограф-сесії, давали інтерв’ю, фотографувалися та ділилися життєвим досвідом…

Микола Хомич запросив усіх долучитись до ініціативи підтримати одну із львівських сімей, яка втратила годувальника в АТО! Всі кошти від продажу його книги «Ніч русалки» будуть передані сім’ї Пасевич.

– Своїм прикладом сподіваюсь надихнути людей не бути байдужими і допомагати іншим. – зазначив автор.

Поетеса Марія Людкевич презентувала не тільки добірку власних книг, а й збірку своїх вихованців – членів літературного гуртка «Джерельце».

Асоціація «Новий Акрополь» привезла на ХХІ Форум книгу видатного французького філософа П’єра Адо «Що таке антична філософія?». Під час презентації можна було прослухати розповідь про автора та головні ідеї твору, долучитись до спілкування щодо ключових проблем античної філософії, придбати книжки видавництва та познайомитись з програмою поглибленого вичення філософії Заходу та Сходу в «Новому Акрополі».

Ті, кому за вісімнадцять, 14 вересня мали змогу відвідати презентацію книги Івана Семесюка «Щоденник україножера». Вона створена для людей, що цікавляться етнопсихологією, українською історією, ультракультурою та новим вітчизняним фольклором. Це збірка кепкувань, переосмислень, здогадок та пророцтв. Основна мета цієї колекції псевдолітературних злочинів – образити якомога більшу кількість читачів та спаплюжити їхні почуття цікавим авторським досвідом. Книга народилася у видавництві «Люта справа».

ХХІ Форум видавців. Брати Капранови

ХХІ Форум видавців. Ярослав Заблоцький

ХХІ Форум видавців. Олександр Вільчинський

«БІ-БІ» НАВЧИТЬ АНГІЛЬСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ

Серед розмаїття стендів на третьому поверсі Палацу мистецтв виділявся один – №405. Різнокольорові квіти та метелики поруч із симпатичною бджілкою, як правило, не залишали нікого байдужим. Тут усі бажаючі могли придбати перший розважальний журнал для вивчення іноземних мов «Бі-Бі». Маленька бджілка на ймення Бі-Бі знайомить дітей від 5 років з німецькою та англійською мовами. У цьому їй допомагають друзі та цікаві ігри.

ХХІ Форум видавців. Журнал «Бі-Бі»

ІНТЕРАКТИВНЕ ШОУ ВІД ВИДАВНИЦТВА  «ДЖ. ДЖ. АГЕНЦІЯ»

У форматі інтерактивного шоу на ХХІ Форумі видавців презентували дитячу книжку «На канікули в село».

Видавництво «Дж. Дж. Агенція» вперше в Україні познайомило усіх охочих з книгою української письменниці та поета-пісняра Світлани Кас’яненко – члена Асоціації українських письменників, лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Валентина Михайлюка, лауреата районної премії ім. Нечуя Левицького, автора відомих поетичних збірок «Кришталевий подих», «Лавина», «Сміхотерапія», музичної казки для дітей «Бджілка трудівниця», пісенної збірки Нотний дощ» та багато інших.

Книга «На канікули в село», як зазначила автор у інтерв’ю виданню «7 днів», найбільш вартісна, оскільки вона вийшла у світ 18 лютого, коли Світлана потрапила під розгін майданівців на вулиці Інституцькій, що у Києві.

Того ж вечора з головної сцени Майдану ведучий Євгеній сказав: «Майдане! У нас є і гарні новини. Щойно ця книга народилась в новій Україні. Подивіться, яка вона українізована, скільки тут української душі. Діти, які читатимуть цю книгу, ніколи не виростуть сепаратистами».

Під час презентації видавництво «Дж. Дж. Агенція» влаштувала для малят справжнє свято – до юних читачів завітали герої книги «На канікули в село». Кицька Люська та пес Рябко заспівали з дітьми пісень, грали в ігри, допомагали бабусі й дідусеві у селі, веселились досхочу.

По закінченні заходу відбувся екологічно чистий фуршет з молоком і бабусиними пиріжками із вишнями та яблуками. Також хлопчики й дівчатка отримали подарунки від видавництва – іграшки з повітряних кульок.

Зазначимо, що на презентацію завітав і власник видавництва – австрієць Георг Гльоклер.

– Чому саме така тема? Справа в тому, що село помирає, воно пригнічене. І я хочу, щоб діти знали, що воно є, що воно гарне… Що з дідусем та бабусею теж потрібно бути друзями. – зазначила Світлана Кас’яненко.

ХХІ Форум видавців. Світлана Кас'яненко

ХХІ Форум видавців. Світлана Кас'яненко з дітьми та організаторами презентації

ХХІ Форум видавців. Фотограф Олег Сіньков зі Світланою Кас'яненко та Георгом Гльоклером

ТРЕТІЙ ВІК: ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЧИТАННЯ

У межах Форуму видавців утретє відбулась благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання».

Спрямована на задоволення інтелектуальних потреб старшого покоління, ця подія збирає з кожним роком щораз більше відвідувачів.

Цього року, як зазначається на офіційному сайті Форуму видавців, організатори підготували не менш цікаву програму для людей літнього віку – зустрічі з письменниками та інтелектуалами, майстер-класи, вечори духовної музики та поезії, гала-концерт за участю зірок львівської естради, авторські зустрічі з Володимиром Лисом, Тарасом Федюком, Мирославом Дочинцем, Василем Шкляром, Василем Голобородьком, Борисом Гуменюком, Юрієм Макаровим, Іриною Славінською .

Відомі українські журналісти та інтелектуали – Ольга Герасим’юк, Ірина Славінська, Юрій Макаров – прочитали лекції. У храмах Львова відбулися вечори духовної музики та поезії. Гала-концерт за участю Олександра Божика, Павла Табакова, Оксани Мухи, Брії Блессінг та октету «Орфей», Ніни Матвієнко очікувався у Львівській обласній філармонії.

Також організатори запрошували відвідати майстер-клас «Український родовід» та майстер-клас з креативного письма.

ЙО!КУБ І ФОРУМ ВИДАВЦІВ

Окрім книг, календарів, буклетів та іншої друкованої продукції, форумчани мали змогу придбати чимало настільних та логічних ігор. Серед усього різноманіття нашу увагу привернув ЙО!КУБ.

Як зазначила представник компанії, що презентувала новинку, ця головоломка захоплює усіх: від малого – до старого.

ЙО!КУБ розробляють українські дизайнери. Ексклюзивність, динамічність, яскравість роблять його незабутнім сувеніром, антистресом, брендованим подарунком.

Магічний кубик виготовлений із пластику. Тому він дуже легкий та зручний у користуванні. Повноколірні зображення на самоклейці, покриті глянцевою або матовою ламінацією, фіксуються на кубик-головоломку вручну.

ЙО!КУБ уміщує у собі презентацію, календар, фото краєвидів, людей, продукції тощо.

ЙО!КУБ

НАЙКРАЩА КНИГА

Цього року Гран-прі книжкової премії «Найкраща книга Форуму видавців» отримала книга «Сто загадок Симфосія» (переклад з латинської, коментарі-есеї Андрія Содомори, видавництво «Срібне слово»).

НАОСТАНОК

Усе прекрасне, як мовиться, коли-небудь закінчується. 14 вересня завершився і ХХІ Форум видавців. Кореспонденти «7 днів» повернулись у Кам’янець-Подільський. Проте, зазначимо, не з пустими руками. Що привезли? Звісно ж, книги. Вони подарували Кам’янець-Подільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 добірку видань – книги «На канікули в село» С. Кас’яненко, «Поліанна» Е. Портер, «Чарлі і шоколадна фабрика» Р. Дала та збірку оповідань «Балачки про все на світі» М. Братко, О. Некрасової, М. Кошки, С. Світової та С. Ситнік.

Фото Олега СІНЬКОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

10 коментарів

 1. Администрация г Шиханы выгнала одинокую мать инвалида и её 10-ти летнюю дочь зимой из муниципального жилья на улицу!!!
  Читать подробнее https://ok.ru/profile/556663993479/statuses/69088272949383
  Вступайте в нашу группу https://ok.ru/shikhany
  Официальный сайт http://shihany-life.ru/

   
 2. Therefore, people set aside more period online.
  breastfast tsena khapcheta ultima tsena mneniya forum bgbust full cream biverkningar fungerar det nagon som provat testat prisxxl member first time experience
  Look to receive a remedy that probably will increase your family metabolism. Wild created plants are those when are gathered from the main wild.

   
 3. Hot galleries, thousands new daily.
  http://porn.vids.bloglag.com/?sydney

  digital playground porn clips rhyse ryle richards porn star mp4 porn latin fever torrent 8mm silent loops porn gay twins porn free

   
 4. Naproxen is a relatively uncommon trigger of liver injury. If you do not understand the directions on the field, ask your doctor or pharmacist for help. Most ladies with PCOS do not have each symptom and the therapy that a physician recommends is normally chosen to deal with the signs that bother the girl. Never give a baby aspirin if it is suspected or know they have chickenpox. I’m in search of recommendation about any effects Propecia might have in conception and pregnancy. Have one to promote? Malaise, weakness, fatigue, vomiting, behavioral modifications, loss of appetite or difficulty in respiration are some of the prednisone withdrawal symptoms that homeowners must watch out for. For a lot of positions, a Bachelor’s diploma in a scientific discipline is critical, and cytotechnologists must even be registered and certified within their state of employment. Girls who are thinking of getting pregnant or already pregnant must discuss if the benefits of taking Valtrex far outweigh any dangers to the developing baby.

  ventolin hfa instructions

  For the consumer with the specialised benefit, control out the Environment Massive World-large-internet for web sites that may give Individuals warm fame producer hues for a portion of their retail price tag. The blood was examined a few days before dying, and confirmed acid reaction, and contained a large improve within the number of the white blood-cells. Writer: Shristy Chandran The English bull canines on the market is changing into extra standard in current days with the increased curiosity of people to have a beautiful and lovable pet with them to match their life type. Writer: jordanshoes2011 YSL Sneakers Design Store sale YSL footwear,Prada shoes,Jimmy Choo Footwear on-line. Publisher: levi mckie Winter storms could cause a lot of problems, one among the primary ones being the fact that they endanger street customers and successfully paralyse financial activity. Having the fitting baubles can enhance the look and style of the clothes an individual is carrying. Writer: Dan WIlders Smokers who’ve proven the curiosity of in using digital smokeless cigarettes are required to truly have a look at the available E cigarettes kits. The one method to avoid wasting cash without comprising the quality is through using compatible canon ink cartridge.

  sildenafil citrate over the counter

  There are lots of notable options that you will discover integrated into skate sneakers. If you’re planning for spherical world tickets discover out whether or not it is value the price. These auctions are really value your time to check out. This manner you can verify the company’s professionalism and be certain that your music receives one of the best audio therapy possible. You can always browse and test online for the items that you need. Any person who has a sensible type of mind will tell you that it’s worthwhile to pay specific attention to the engine when it comes to buying new motorcycles, but as many individuals have discovered, that’s easier said than achieved. Methods. By yourself can acquire as loads of subscriptions as by your self need to have as prolonged as your e-reader contains the reminiscence capacity within the path of maintain the information. After as soon as more, that is almost anything newspapers and journals fall brief within the direction of supply.

  http://mediterraneumplace.com/?afaludecf5500cgg0882

  fktrpr94f
  Subsequently, it turns into an absolute must for your clothes to have the clothing tags. The thought is identical, it just costs you a lot more to get ripped off online. It sounds good, however it’s not burdened with parameters – A brand new sampled reverb plugin is extra successful. If on your own methodology upon shopping for an Inexperienced Smoke digital cigarette, then do you a like and assist save 10% with some Environmentally pleasant Smoke coupon codes. Do head to Levitra to obtain the latest working promo codes. Lastly gastros- tomy Levitra Prices Uk was resorted to. Here, additionally, surpris- ingly speedy healing ensued underneath antiseptic therapy, union by first intention occurring alongside the whole line of incisinn besides where the drainage-tube Buy Generic Levitra emerged. In Italy, Bayer sells vardenafil as Levitra and GSK sells it as Vivanza. Writer: Jonathan Gillham Suggestions for guaranteeing your income to debt ratio gets your loan modification permitted. Publisher: Levitsky hawlk Laboratories in schools, faculties, pharmaceutical firms, hospitals, perfume manufacturers, and different industries all require various kinds of laboratory glassware for their everyday features. With the brand new know-how, the web, it could be helpful for you to go looking the products on-line, and skim for some critiques about ski apparel.|Writer: William T. Bond Just earlier than you intention correctly to pocket the pools and snooker balls you higher start to know the distinction between the two video games. Everybody wants to take pleasure in long drawn and pocket friendly trip getaways. That is a giant danger by way of the likelihood of having a site visitors accident or getting a ticket whereas uninsured. While the functioning of this drug is the blood stream is extremely complicated, its impact remains extremely simple. Does this website, for example, provide free tips and advice regarding the products that it sells, or is it solely after your cash? Different webpage promote in different worth, at offical website, the worth perhaps a little bit expensive, however in other place, you will see that low cost Soccer Sneakers with reasonable worth. You will also wish to get a very good water bottle and feeding bowl. When looking trying out for low-cost pill PCs and are wooed by the not so low cost iPad, there may be good news. Our company provides customized time period papers that are superior quality and affordable. These all the businesses are providing the cell phone users quite a lot of nice high quality features with the handsets. Find out what these are here.

   
 5. College Girls Porn Pics
  http://lesbian.anime.instakink.com/?alana

  edna krabappel porn chelsia sinclair porn star porn one girl ten guys porn site no credit card require free porn wideo

   
 6. чем покрасить входную металлическую дверь
  ok google установка дверей
  http://zasov-zavesaglazok.icu
  комплектующие для дверей
  двери недорого спб
  http://zasov-zavesaglazok.icu
  монтаж входной двери
  стеклянные двери входные цена
  http://zavesi-dverjfurnitura.icu
  фурнитура для стеклянных маятниковых дверей
  замена ручки входной металлической двери
  http://dom-dverizamok.icu
  металлические входные двери уличные
  балконная дверь сама открывается
  http://homeroomdoor.icu

   
 7. Частный самолет Challenger 605 (Челленджер 605) – подробнее на нашем сайте skyrevery.ru
  Аренда частного самолета с экипажем в компании SkyRevery – это выбор тех, кто ценит свое время и живет по своему расписанию!
  Аренда частного самолета помогает экономить самый важный ресурс – время. Арендовав частный самолет, именно Вы решаете, когда и куда полетите. Для выполнения чартерных рейсов мы предлагаем частные самолеты иностранного производства, гарантирующие высокий уровень комфорта и безопасности полета. Внимательные бортпроводники и высокопрофессиональные пилоты сделают Ваш полет максимально приятным и удобным.
  Когда Вам нужна аренда самолета срочно, мы можем организовать для Вас вылет по готовности от 3 часов с момента подтверждения.

   
 8. essay daily http://stonehenge-how.ultius.collegeessayexamples.gdn manual for writers of research papers theses and dissertations

   
 9. Кассовые аппараты https://mirtech.com.ua/ фискальные регистраторы от ООО «МИРТЕХСЕРВИС». В продаже ( можете купить) ВСЕ модели. Новые и б/у. Гарантия. Сервис Нам 17 лет

   

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: