Інциденти

Нове бачення «Нової країни»

У Кам’янці-Подільському презентували новий Всеукраїнський проект «Нова країна», що має на меті об’єднати активних людей, які готові спрямувати свою енергію на якісні перетворення в Україні.

Активісти переконані, що лише та країна, яка вибудує власний план перетворення, має шанс на майбутнє, інакше їй доведеться виконувати чужий план.

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, учасники проекту заявляють про те, що вони хочуть  разом побудувати заможну, справедливу, безпечну і щасливу країну.

«Нова країна» об’єднує навколо себе  декілька сотень експертів, науковців, бізнесменів та громадських діячів з усіх регіонів України, які розробили спільне бачення того, якою буде Україна у 2022 році. Дистанційно брали участь у проекті ще близько тисячі громадян.

17 квітня 2014 презентована візія проекту. Після цього розпочався другий етап втілення проекту, одним із пунктів якого є  регіональний розвиток проекту — починаючи від формування регіональних осередків, створення візії області/міста, подальша розробка плану роботи над нормативними документами задля місцевих реформ.

Координатором проекту в Кам’янці-Подільському є Олена Горб.

Новини по темі

Back to top button