Інциденти

На Хмельниччині експорт товарів зріс більш як на третину

За даними Хмельницької митниці ДФС, у січні-лютому 2017 року вартість експортованих товарів, вироблених на теренах краю, склала 973 мільйони гривень. Це на 45 відсотків більше, ніж було відправлено за кордон протягом двох місяців минулого року.

До топ-п’ятірки основних експортних торгівельних партнерів Хмельниччини увійшли Польща, Росія, Великобританія, Естонія та Чехія. Амплітуда вартості відправлених до цих країн товарів коливається від 150 до 80 мільйонів гривень.

Примітно, що поряд із сільськогосподарською продукцією, зокрема, зерном, медом, солодом, насінням льону та чорницею, закордонні споживачі активно купляли санітарно-технічні вироби, трансформатори, електричну апаратуру для комунікації та захисту, цвяхи та скетч-плівку.

Показово, що партнери з Естонії наростили закупки продукції на 70 мільйонів гривень. Переважно прибалти купляли пивоварний ячмінь та набори дерев’яних меблів для ванних кімнат. Як зазначають митники, протягом зазначеного періоду ними було оформлено близько двох тисяч експортних декларацій, 97 відсотків з яких в електронному вигляді.

Новини по темі

Back to top button