Інциденти

Запрошує «Психологічна цукерня»

У Кам’янці-Подільському психологічний центр «Гармонія» запустив авторський проект «Психологічна цукерня», що надає усім охочим можливість в невимушеній та спокійній атмосфері не лише розслабитись і відпочити від буденності, а й отримати відповіді на питання, які турбують, «відкрити двері» у свій внутрішній світ, зрозуміти себе і стосунки з оточуючими.

Про новинку у сфері психологічних послуг розповідає одна із засновниць «Гармонії» Людмила Липовська: «Цікаво, як ви поводитесь у новому середовищі, як почуваєте себе? Намагаєтеся швидше з кимось подружитися чи завжди тримаєтесь осторонь? Як на вашу присутність реагують інші? Будемо досліджувати свої живі переживання і те, як ви будуєте стосунки зі світом. Наша група – це дзеркало, у якому ви можете побачити свої відносини з іншими людьми в реальному житті».

«Психологічна цукерня» працює щосуботи. Про своє бажання взяти участь у зустрічах можна повідомити за телефоном 097 020 49 06. Як зазначають у ПЦ «Гармонія», цикл запланованих зустрічей торкнеться тем відносин та очікування.

«Звичайно, у кожного з нас є уявлення про світ, про чоловіків і жінок, про стосунки і те, якими вони повинні бути. Але як часто ці очікування не збігаються з реальністю? Як часто ми будуємо відносини з уявними, а не реальними людьми? Тож будемо вчитися будувати відносини з оточуючими, розбиратися з проекціями. Також усі охочі дізнаються, як інші сприймають їх, які образи до них «чіпляються» і як вони цьому сприяють». – зазначає Людмила Липовська.

Тож «Психологічна цукерня» очікує усіх, хто хоче розібратись у собі та стосунках зі світом, у ПЦ «Гармонія», що діє за адресою: вул. Князів Коріатовичів, 25 (офіс №204).

Офіційний сайт ПЦ «Гармонія»: psi-help.org.ua. PR

Новини по темі

Back to top button