ІнцидентиКам'янець-Подільський

Згадали полеглих, вшанували живих

День вшанування учасників бойових дій на території інших державЩороку п’ятнадцятого лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно цього дня вранці у Кам’янці-Подільському відбувся мітинг на території військового гарнізону, звідки пройшла хода до скверу «Молодіжного», де учасники заходу поклали квіти до cимволічного меморіалу Героїв АТО та пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам й хвилиною мовчання згадали усіх полеглих у військових конфліктах.

Як зазначають у мыськраді, участь у мітингу-реквіємі взяли представники міської та районної влади, учасники війни в Афганістані, їхні рідні, представники громадськості.

Звернувся до присутніх секретар міської ради Дмитро Васильянов: «Сьогодні ми відзначаємо День виведення військ з Афганістану. Мало би бути свято, але це свято зі сльозами на очах, бо до рідних домівок не повернулися сотні чоловіків, молодих хлопців. Їх не повернеш, але наш обов’язок – пам’ятати про все те пекло, яке вони пройшли, про їхній подвиг. Слава Героям!».

Після цього в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Висловили слова подяки воїнам Афганістану та вручили їм почесні грамоти і подарунки секретар міської ради Дмитро Васильянов, помічник народного депутата Володимира Мельниченка – Тетяна Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, керівник апарату районної державної адміністрації Віктор Гнатюк та голова спілки воїнів Афганістану Володимир Дудко.

Продовжився захід концертом.

Новини по темі

Back to top button