Кам'янець-Подільський

«Де Немає Бога» презентують у Кам’янці

Макс Кідрук. «Де Немає Бога»Для усіх прихильників творчості Макса Кідрука – гарні новини. Як повідомила «7 днів» менеджерка письменника Елла Яцута, у жовтні відомий автор сучасності завітає до Кам’янця-Подільського із презентацією свого нового роману «Де Немає Бога».

І, хоч до офіційного початку туру в підтримку «ДНБ» залишається ще чимало часу, роман уже в усіх на слуху. І де дивно. Адже про його вихід у світ автор повідомив громадськість ще минулого року і постійно підтримував інтерес до книги на своїй сторінці у «Facebook». А нещодавно розпочались і офіційні заходи щодо представлення роману широкому загалу. 24 липня об 11:00 Макс Кідрук презентував обкладинку книги.

«Цього року обкладинка до нового роману була готова ще в березні, і мені ледве стало терпіння, щоб не показувати її впродовж майже п’яти місяців. Але час настав», – зізнається Макс у Facebook. – Зліплювати докупи гарні слова – це ще не мистецтво. Мистецтво – це гарні історії. Так і з обкладинкою. Хороша обкладинка – це коли книги ще немає, а вона вже говорить. Уже хоче вам щось розповісти».

Готовий і буктрейлер до роману. Його реліз, як зазначає письменник, заплановано на 21 серпня.

«Сотня баксів на стокові відео, два тижні роботи, музика від Олександра Шеремети, традиційно соковите та м’ясисте озвучення від Василя Гоцка, і буктрейлер до «Де Немає Бога» готовий! – каже Макс Кідрук.

А уже 5 жовтня письменник презентує «Де Немає Бога» у Кам’янці-Подільському. Цього року, на відміну від попередніх, у місті над Смотричем відбудеться декілька презентацій, які пройдуть у Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника та Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Тож кожен охочий матиме змогу зустрітись із письменником у зручний для нього час. Години презентацій поки що не повідомляються, але вже зовсім скоро ми оприлюднимо їх. Тож «готуйтеся, коротше: попереду багато ніштяків», як сказав би Макс Кідрук, і слідкуйте за анонсами на сторінках інтернет-видання «7 днів» та газети «КлюЧ» – інформаційних партнерів туру #101МістоДНБ у Кам’янці-Подільському.

Новини по темі

Back to top button