Війна

Кам’янець взяв участь в UITT-2017

Міжнародна виставка «UITT-2017: «Україна – подорожі та туризм»

Міжнародна виставка «UITT-2017: «Україна – подорожі та туризм» – найважливіша та наймасштабніша подія туристичної галузі України. Її відкриття відбулося 29 березня у міжнародному виставковому центрі в Києві.

Цього року участь у виставці взяло понад 300 компаній із 30 країн світу. Свій стенд поряд із Києвом, Львівщиною та Тернопільщиною презентував і Кам’янець-Подільський. Потенціал «Квітки на камені» представила команда департаменту гуманітарної політики міської ради разом із заступником мера Вадимом Савчуком, готельєрами, рестораторами, співробітниками К-ПДІМЗ, які працюють на розвиток туристичної сфери міста.

Також зазначимо, що вперше у виставковому центрі серед країн-учасниць були представлені стенди Албанії, Білорусі, Литви. На виставку повернулися компанії з Греції, Ізраїлю, Марокко, Словаччини, Шрі-Ланки. Виставкова площа цього року, як повідомляє ukrinform.ua, значно збільшила свої масштаби.

Окремими стендами представлені туристичні райони Кушадаси і Кемер, Туреччини. Тут присутні і провідні туроператори ринку, такі як Coral Travel, TUI Україна, Анекс Тур, Наталі Турс, Пак Груп, Амадеус, Оазіс Тревел, Феєрія, Еліта Тур, Караван Люкс Тур, Вітіана, Айті-Тур, ДЖОІН АП і багато інших.

Новини по темі

Back to top button