ІнцидентиКам'янець-Подільський

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь організували круглий стіл

Круглий стіл до Всесвітнього дня водно-болотних угідь2 лютого до Всесвітнього дня водно-болотних угідь на базі НПП «Подільські Товтри» було проведено засідання круглого столу з проблемних питань збереження водно-болотних угідь, повідомляють на офіційному сайті Кам’янець-Подільської РДА.

Засідання відбулося за участю директора НПП «Подільські Товтри» О.В. Оцишена, заступника директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Р.А. Якубаша, інженера з використання водних ресурсів міськрайонного управлінняводного господарства Р.І. Бойка, заступника голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації М.П. Чумака, головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Лісевич Н.А., представників природничого факультету КПНУ ім. Івана Огієнка, Кам’янець-Подільського районного осередку ВЕЛ, Товариства Подільських природодослідників та природолюбів, представників Староушицької, Китайгородської та Слобідо-Кульчієвецької ОТГ, представників асоціації Дністровських парків.

Присутніми було обговорено проблемні питання збереження водно-болотних угідь та шляхи їх вирішення. Зокрема, щодо створення водно-болотними угіддями в населених пунктах сприятливих умов для життя присутніх поінформували провідні фахівці з екологічної освіти І.О. Одукалець та О.В. Дем’янова. Найкращий знавець флори району, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу, кандидат біологічних наук Л.Т. Горбняк-Юліна розповіла про поновлення інформаційних даних про ВБУ. Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу М.В. Дребет провів моніторинг рукокрилих Поділля. На природоохоронних заходах для збереження та раціонального використання ресурсів ВБУ зосередив увагу присутніх начальник відділу державної охорони ПФЗ О.М. Спасюк. Інженер з використання водних ресурсів міськрайонного управління водного господарства Р.І. Бойко провів ознайомлення з геоінформаційною системою «Водні ресурси Хмельницької області». Завідувач науково-дослідного відділу О.П. Кучинськ розповіла про план заходів щодо збереження та охорони водно-болотних угідь НПП «Подільські Товтри».

Наприкінці засідання було наголошено на необхідності дотримання законодавства, створення умов для співпраці НПП «Подільські Товтри» з органами місцевого самоврядування з метою підтримання водно-болотних угідь в належному стані та недопущення їх забруднення.

Новини по темі

Back to top button