Кам'янець-Подільський

Лікарня отримала чергову допомогу

Лікарня отримала чергову допомогу

Враховуючи складнощі в умовах безгрошів’я, оновити спальний інвентар лікарні адміністрація закладів охорони здоров’я не в змозі, тому з проханням посприяти у вирішенні даного питання керівництво міської лікарні звернулось до мерії. Про це повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді.

15 грудня міська лікарня отримала комплект нових матраців та подушок. За ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка допомогти із матеріально-технічним забезпеченням медичним установам міста долучився й фонд «Ми – кам’янчани». Раніше очільник міста та народний обранець передали головному лікарю міської лікарні Дмитру Васильянову сертифікат на суму 5 тисяч гривень для придбання постільних комплектів для лікарні.

Сьогодні ж завдяки справжнім патріотам міста терапевтичне та акушерське відділення міської лікарні отримало 43 матраци та 45 подушок. Це дозволить збільшити якість отримання послуг, покращити перебування пацієнтів на стаціонарному лікуванні. За словами головного лікаря міської лікарні Дмитра Васильянова за рахунок благодійного фонду «Ми – кам’янчани», було придбано комплектів матраців та подушок на суму 8300 грн. Слова вдячності за допомогу висловили працівники медичної установи зазначивши, що медицина міста завдяки такій співпраці, піднімає рівень комфорту наших городян.

Новини по темі

Back to top button