Інциденти

Управління ДСНС піклується про підростаюче покоління

Учора працівниками Хмельницького міського управління та працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності був проведений захід для дітей, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Патріот», що знаходиться в с. Стуфчинці.

Поява рятувальників та спецтехніки на території дитячого табору відразу ж викликала велику зацікавленість у відпочивальників. На початку заходу, коли діти зібрались на галявині, рятувальники провели тематичну вікторину на знання правил безпеки життєдіяльності.

Як повідомляють в ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, хлопці та дівчата із задоволенням продемонстрували свої знання з правил безпеки, запевнивши що дотримуються їх у повсякденному житті. До речі, діти, які відпочивають у дитячому таборі вже не вперше зустрічаються із вогнеборцями, адже рятувальники впродовж навчального року відвідують усі навчальні заклади району, роз’яснюють правила пожежної безпеки, а у літній період відвідують дітлахів на кожній табірній зміні. Кожна зустріч із співробітниками Служби порятунку «101» для дітей не лише яскраве свято, але й привід пригадати правила та поради, дотримання яких дозволить уникнути біди.

Після вікторини, рятувальники продемонстрували присутнім пожежно-технічне обладнання, яке є на озброєнні підрозділу Управління ДСНС. Вогнеборці розповіли дітям про наслідки пустощів із вогнем та нехтування елементарних правил пожежної безпеки.

Дуже важливо, щоб діти вміли правильно поводитися у випадку виникнення пожежі, а тому співробітники Служби порятунку «101» нагадали правила поведінки під час різних надзвичайних подій.

Новини по темі

Back to top button