ВійнаІнциденти

Старокостянтинів отримав функції держархбудконтролю

Старокостянтинів отримав функції держархбудконтролюУ рамках децентралізації системи держархбудконтролю Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала нові містобудівні повноваження місту Старокостянтинів на Хмельниччині. Відповідні акти приймання-передавання справ 9 червня підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДАБІ України.

Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев відзначив, що отримання нових повноважень значно посилить координацію в процесі здійснення архітектурно-будівельного контролю, адже міськрада зосереджує в своїх руках увесь містобудівний цикл.

«Старокостянтинів – п’яте місто Хмельницької області, яке скористалось можливістю перебрати на себе функції держархбудконтролю. Цей крок свідчить про те, що міська влада не ухиляється від відповідальності перед власною громадою та готова докласти максимальних зусиль для повноцінної реалізації нових функцій на користь міста та його мешканців, – зауважив Олексій Кудрявцев. – Діяльність новоутвореного органу архбудконтролю значно спростить отримання адміністративних послуг для населення, дасть «зелене світло» законним будівництвам та допоможе заблокувати можливі будівельні афери».

У свою чергу, міський голова Старокостянтинова підкреслив своєчасність прийнятого рішення та висловив впевненість, що ефективна контрольно-інспекційна робота сприятиме швидкому розвитку будівельної галузі міста. «Ми зробимо все можливе, щоб, з одного боку, зберегти унікальну архітектурну історію нашого міста, а з іншого – оновити і модернізувати інфраструктуру задля зручності та комфорту людей», – сказав Микола Мельничук. З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю, мешканці Старокостянтинова можуть звертатися до новоутвореного органу, який знаходиться за адресою: м. Старокостянтинів, вул. Есенська, 1/1.

Новини по темі

Back to top button