ІнцидентиКам'янець-Подільський

Навчальні заклади фестивалили за межами Кам’янця

Учора, одинадцятого червня, в таборі відпочинку «Надія» (с. Суржа Кам’янець-Подільського району) відбувся II Подільський фестиваль співдружності вишів.

Як повідомляється на сайті міської ради, у заході взяли участь вісім студентських команд – дві з Тернополя та шість із Кам’янця-Подільського. Фестиваль поєднав не лише відпочинок на природі, але й змагання, в яких потрібно було проявити креативність, творчість, інтелект, витримку та витривалість. Одним із таких завдань став квест «Ключі від Форту Буаяр», маршрут якого склав 25 станцій.

Оцінювало команди журі у складі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Яни Мельничук, директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи, начальника управління культури і туризму Петра Гаврилюка та громадського активіста Тетяни Сметанюк.

У результаті продемонстрованих умінь перше місце в фестивалі виборов індустріальний коледж, за що отримав кубок і грошову винагороду, друге – Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж, третє місце зайняла студентська команда з Тернополя.

Усі гравці-учасники отримали від міського голови Михайла Сімашкевича подарунки.

Новини по темі

Back to top button