ІнцидентиКам'янець-Подільський

Зустріч працівників поліції з учнями

На передодні створення 3-Ї річниці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Богдан» ГУ НП в Хмельницькій області працівники зустрілися з учнями військового ліцею. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Варто сказати, що поліцейські Хмельниччини вже багато років опікуються Кам’янець-Подільським військовим ліцеєм. Цей навчальний заклад – справжня кузня кадрів для правоохоронних органів не тільки нашої області, а й всієї України.

Наразі близько півтори сотні ліцеїстів проходять таборування на військовому полігоні поблизу Кам’янця. Саме туди до них завітали бійці поліцейської спецроти «Богдан».

Командир підрозділу Андрій Лишень розповів хлопцям про історію створення підрозділу , її завдання та участь в антитерористичній операції на сході.

Потім «богданівці» разом з кінологами показали учням ліцею, як вони працюють на блокпостах, проводять обшуки та затримують злочинців.

Також ліцеїстам продемонстрували зброю та спецзасоби, якими користуються бійці спецроти.

Приємною несподіванкою для майбутніх офіцерів стало те, що спецпризначенці привезли із собою польову кухню та пригощали хлопців смачною кашею та ухою.

Ліцеїсти навперебій ставили запитання поліцейським. Неозброєним оком було видно, що вони в захваті від спілкування зі сравжніми бійцями, які вже протягом трьох років боронять цілісність та незалежність нашої держави на сході.

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button