Війна

Перевірка готовності міського пляжу до купального сезону

На території Нетішина знаходиться 4 водних об’єкти. Розпорядженням міського голови місцем для купання затверджено північне узбережжя водоймища «Озеро для купання». Всі інші водойми вважаються не пристосованими – повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Учора рятувальники 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відвідали «Озеро для купання», аби перевірити готовність до масового відпочинку громадян.

Межу купання на акваторії пляжу позначено буями, обладнано стенди з матеріалами щодо попередження нещасних випадків на воді, прийомів самопорятунку та надання першої долікарської допомоги потерпілим, а небезпечні місця на акваторії позначено буями.

Славутською міською рятувально-водолазною службою на воді створено та виставлено рятувальний пост, організовано постійне чергування кваліфікованих рятувальників на період купального сезону.  Пост забезпечений необхідним спорядженням, рятувальними та медичними засобами.

Шановні громадяни! Державна служба з надзвичайних ситуацій звертається до Вас із застереженням бути вкрай обережними під час відпочинку на воді. Суворо дотримуйтеся порад рятувальників із безпеки та пильнуйте дітей!

Фото з мережі.

Новини по темі

Back to top button