ВійнаІнцидентиКам'янець-Подільський

Користь громаді, роботодавцям та безробітним

Учора у Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Спеціаліст центру зайнятості Бевзюк Наталія Володимирівна більш детально ознайомила пошукачів роботи з поняттям «громадські роботи» та «роботи тимчасового характеру», видами робіт, джерелами фінансування, умовами оплати праці. Такі роботи-це не лише матеріальна підтримка, а й збереження трудових навичок, мотивація до праці, а й можливість виявити свої професійні якості, підвищити ймовірність знайти постійну роботу. Щороку десятки безробітних знаходять постійну роботу після того як відпрацювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру. Таким чином, громадські роботи є своєрідним випробувальним терміном, поштовхом до пошуку постійного місця роботи. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація.

З початку року на громадські та інші роботи тимчасового характеру Кам’янець-Подільським районним центром зайнятості працевлаштовано 275 осіб з числа безробітних. Так, 4 сільських ради організували громадські роботи для 10 осіб з числа безробітних і на такі цілі з місцевого бюджету та Фонду використано по 8,6 тис. грн. (Грушківська, Крушанівська, Довжоцька та Слобідсько-Рихтівська сільські ради). У роботах тимчасового характеру прийняли участь 266 осіб з числа безробітних.   Тимчасові роботи організували 14 підприємств.

Залучення незайнятих громадян до виконання даного виду робіт має важливе суспільне значення та сприяє соціально-економічному розвитку населених пунктів.

Новини по темі

Back to top button