ІнцидентиКам'янець-Подільський

Мер відповідав на запитання кам’янчан

Учора, 16 червня міський голова Михайло Сімашкевич, як зазвичай наприкінці тижня, відповідав на запитання кам’янчан у радіопрограмі «Міська кухня». Про це повідомляється на сайті міської ради Кам’янця-Подільського.

Серед питань, які надійшли на адресу мера, більша частина стосувалася житлово-комунального господарства: видалення аварійного дерева, ремонт теплового лічильника, зміна руху маршруту громадського транспорту №4 у літній період, cкарга на проїзд вантажного транспорту на територію будівництва, який руйнує дорожнє покриття.
З проханням відремонтувати у дворі по вул. Героїв Небесної Сотні, 44 лавки та стіл до мера звернулася  Галина Іванівна. Міський голова пообіцяв, що працівники КП «Добробут», за його дорученням, виконають всі необхідні роботи.
Два питання стосувалися встановлення дитячих майданчиків. Як зазначив очільник міста, уже заплановано встановлення  нової гірки по вул. Гагаріна, 19, стосовно чого зверталися мешканці двору.
«Одне зі звернень уже надійшло вдруге від  жителя будинку, що проживає по вул. Веліканова, 25. Минулого року було встановлено поруч дитячу гірку – на Веліканова, 27, але хтось уже її потрощив. Та зважаючи на таку небайдужість та любов до свого двору Валерія Анатолійовича, який вболіває за дітей обіцяю встановити тут ігрову машинку», – повідомив мер.

Новини по темі

Back to top button