СпортТехнології

На стадіоні «Колос» – безкоштовний Wi-Fi

Wi-FiМи раді повідомити Вам, що завдяки співпраці міського центру ФЗН «Спорт для всіх» з Дунаєвецькою міською радою з 01 липня 2017 року на території міського стадіону «Колос» створена безкоштовна Wi-Fi зона. Тепер кожний бажаючий зможе абсолютно безкоштовно скористатися доступом до мережі інтернет, за допомогою технології Wi-Fi та пристрою який цю технологію підтримує.

У відповідності до умов договору, облаштування безкоштовної Wi-Fi зони та подальше її технічне забезпечення здійснює компанія «Інстал-Телеком». Як інформують у Дунаєвецькій міській раді об’єднаної громади, технічне оснащення Wi-Fi зони виконано повністю.

Це чудовий приклад спроможності інституцій громади організуватись для спільної справи. У випадку міського стадіону, Wi-Fi зона дуже потрібна, адже кожного дня зростає кількість охочих займатися спортом, оздоровчим бігом, руховою активністю, силовими вправами на тренажерах. Також, вже віддавна, територія стадіону стала звичним та улюбленим місцем сімейного відпочинку.

Зручний доступ до інтернету лише сприятиме промоції та популяризації здорового способу життя, як складової зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я жителів громади. І як правило – зростання рівня поваги до органів місцевого самоврядування, Дунаєвецької міської ради ОТГ та депутатського корпусу.

Новини по темі

Back to top button