Кам'янець-Подільський

У міській раді вручили сертифікати кінологам

У міській раді вручили сертифікати кінологамДля когось собака – найкращий друг, а для когось – ще й колега по службі. Без чотирилапих не уявляють роботу митники та правоохоронці. А щоб собака стала «професіоналом» своєї справи, з нею працюють кінологи.

Учора, 14 липня, сертифікати про завершення навчання в стінах Хмельницької міськради вручили службовцям митниці та правоохоронних органів, котрі проходили навчання у створеному рік тому Кінологічному навчальному центрі.

«Стіни міської ради бачили багато подій та людей. Це і наради, і зустрічі з закордонними гостями, і навіть весілля, – каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. –Але сьогодні ми зустрічаємо людей, які обрали дуже відповідальну професію. Бажаю, щоб кордони нашої країни були тільки мирними. Перемоги нам у війні!».

Перший в Україні Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації (РНКЦ ВМО) та дев’ятий у світі почав функціонувати у Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби.

У вдячність за підтримку представники кінологічної спільноти нагородили грамотою міського голову Олександра Симчишина.

Новини по темі:

Back to top button