Кам'янець-ПодільськийПолітика

Розпочалась підготовка до 38 сесії міської ради

Чергова сесія міської ради запланована на 1 серпня поточного року.  Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Першими сесійні питання розглянула постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності. Депутати погодили звіт про виконання плану роботи міської ради у першому півріччі 2017 року, затвердили план роботи на друге півріччя та звіт постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, туризму.

Підтримали Положення про виплату одноразових грошових винагород обдарованим та талановитим дітям, яке напрацьовано за рекомендацією цієї комісії.

Погодили внесення змін до Програм: «Харчування дітей на 2017 рік» та «Санітарна очистка міста на 2017 рік».
На засіданні комісії в черговий раз відбулось жваве обговорення питань щодо перейменування вулиці Суворова та провулку Піонерського.
Також в оновленій редакції депутати розглянули проект звернення до керівництва країни щодо неможливості прийняття запропонованого проекту Трудового кодексу України.
Окрему увагу депутати приділили Порядку визначення та використання Громадського бюджету міста. Прийняття такого рішення дозволить врахувати волевиявлення кам’янчан, вирішити окрему проблему впродовж бюджетного року за рахунок міського бюджету.
Депутати підтримали пропозиції про розгляд на сесії питань присвоєння звання Почесного громадянина міста Кам’янця-Подільського Степанкову В.С. та нагородження відзнакою міської ради «Честь і шана» Постового В.І.
На наступному тижні постійні комісії міської ради продовжать свою роботу.

Новини по темі

Back to top button