Інциденти

Львівські підприємці навчатимуть школярів розумітися на етикетках

На Львівщині стартує другий сезон проекту «Навігатор по етикетках». Впродовж навчального року львівські школярі вивчатимуть етикетки на продуктах харчування, щоб усвідомлено обирати лише якісне. Також для цього готують оновлений посібник для вчителів та робочі зошити для учнів. До реалізації проекту спільно долучилися навчально-методичний центр освіти, міська влада та львівські підприємства, серед яких і найбільший виробник дріжджів в Україні – «Компанія Ензим».

Цьогоріч курс «Навігатор по етикетках» вивчатимуть у рамках «Основ здоров’я». Проект, як інформує прес-служба ПрАТ «Компанія Ензим», триватиме у кілька етапів. Спочатку виробники презентують свої продукти, бренди та технології якості й споживання, опісля – створять посібник із методикою викладання та робочі зошити для учнів із цікавими та креативними завданнями.

«Наша компанія продукує хлібопекарські дріжджі, на яких випікають хліб у 14 країнах Європи, – розповідає керівник відділу маркетингу «Компанії Ензим» Назарій Марко. – Наша продукція – натуральна і не містить домішків чи консервантів. Інформація на етикетках допомагає дітям про це дізнатись. Ми підтримуємо проект «Навігатор по етикетках», адже це вияв нашої співпраці з містом, у якому ми живемо. Маємо на меті розвивати культуру споживання найякіснішої продукції, у тому числі – нашої. Звісно, що найкраще це робити змалку».

До проекту залучать усі школи Львова, тобто понад 100 освітніх закладів. У новому навчальному році усі шестикласники Львова отримають нові робочі зошити, щоб виконувати цікаві завдання, вивчати етикетки та робити власні висновки щодо того, які продукти обирати на полицях супермаркетів.

«Унікальність проекту в тому, що він об’єднує кілька щаблів та аудиторій. Тут за одним столом збираються виробники, освітяни та представники влади, аби спільними зусиллями започаткувати інноваційний формат навчання, який був би цікавим та практичним. Це наше львівське ноу-хау як в партнерській співпраці, так і в навчальному процесі», – розповідає керівник управління економіки Львівської міськради Вікторія Довжик.

«Навігатор по етикетках» підтримали найбільші компанії та торгові марки Львівщини: «Компанія Ензим», «Арсен», «Концерн Хлібпром», «Лімо», «Майола», «Моршинська» та «Шувар». Вперше цей проект реалізували в 2015 році.

Новини по темі

Back to top button