Кам'янець-Подільський

Для 13 880 школярів Хмельницької області шкільний дзвоник пролунав уперше

Для 13 880 школярів Хмельницької області шкільний дзвоник пролунав упершеУ перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначається День знань – свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів, вчителів, студентів і викладачів. Традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають в школах першокласників. У новому 2017-2018 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницької області буде навчатись близько 131 тисячі учнів, з них першокласників – 13 880.

З цієї нагоди, як зазначає прес-служба Хмельницької ОДА, керівництво облдержадміністрації завітало до НВК №3, що у Кам’янці-Подільському.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук зі своїм заступником Валерієм Олійником ознайомилися з роботою навчального закладу, де впроваджене інклюзивне навчання.

Загалом в області інклюзивне навчання організовано у 157 класах 60 загальноосвітніх навчальних закладах для 232 дітей. Крім того, визначено навчальні заклади, у яких реалізується проект реконструкції старих шкільних бібліотек у сучасні Медіатеки. Така реконструкція бібліотек буде проведена у Гуменецькому навчально-виховному комплексі ЗОШ І-ІІІ ступенів, Віньковецькому навчально-виховному комплексі у складі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та гімназії, Кам’янець-Подільському навчально-виховному комплексі №3 у складі загальноосвітньої школи та ліцею, Шепетівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4.

У цей святковий день не залишилися поза увагою і учні Гуменецького  НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”. Т.в.о. заступника голови адміністрації Олег Гуменний привітав вчителів, учнів та їх батьків з новим навчальним роком, побажав усім присутнім міцного здоров’я, впевненості у власних силах, незабутніх миттєвостей шкільного життя та відвертого прагнення до нових знань.

На завершення посадовці подарували від обласної державної адміністрації навчальним закладам оргтехніку.

 

Новини по темі

Back to top button