Кам'янець-ПодільськийХмельниччина

Для 13 880 школярів Хмельницької області шкільний дзвоник пролунав уперше

Для 13 880 школярів Хмельницької області шкільний дзвоник пролунав упершеУ перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначається День знань – свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів, вчителів, студентів і викладачів. Традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають в школах першокласників. У новому 2017-2018 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницької області буде навчатись близько 131 тисячі учнів, з них першокласників – 13 880.

З цієї нагоди, як зазначає прес-служба Хмельницької ОДА, керівництво облдержадміністрації завітало до НВК №3, що у Кам’янці-Подільському.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук зі своїм заступником Валерієм Олійником ознайомилися з роботою навчального закладу, де впроваджене інклюзивне навчання.

Загалом в області інклюзивне навчання організовано у 157 класах 60 загальноосвітніх навчальних закладах для 232 дітей. Крім того, визначено навчальні заклади, у яких реалізується проект реконструкції старих шкільних бібліотек у сучасні Медіатеки. Така реконструкція бібліотек буде проведена у Гуменецькому навчально-виховному комплексі ЗОШ І-ІІІ ступенів, Віньковецькому навчально-виховному комплексі у складі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та гімназії, Кам’янець-Подільському навчально-виховному комплексі №3 у складі загальноосвітньої школи та ліцею, Шепетівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4.

У цей святковий день не залишилися поза увагою і учні Гуменецького  НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”. Т.в.о. заступника голови адміністрації Олег Гуменний привітав вчителів, учнів та їх батьків з новим навчальним роком, побажав усім присутнім міцного здоров’я, впевненості у власних силах, незабутніх миттєвостей шкільного життя та відвертого прагнення до нових знань.

На завершення посадовці подарували від обласної державної адміністрації навчальним закладам оргтехніку.

 Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button