Кам'янець-Подільський

Хмельниччиною цікавляться іноземні інвестори

Хмельниччиною цікавляться іноземні інвесториОдним із надзвичайно важливих напрямів діяльності Хмельницької обласної державної адміністрації є залучення інвестицій у розвиток економіки краю. Динамічний розвиток області не залишається без уваги потенційних іноземних інвесторів. Хмельниччина стає все привабливішою і, як інформують у Хмельницькій ОДА, іноземні компанії хочуть вкладати кошти в область.

31 серпня відбувся черговий візит делегації представників однієї з провідних європейських компанії, яка вже успішно працює на теренах України. Іноземні інвестори розглядають Хмельницьку область, зокрема м. Хмельницький за дуже зручне для них логістичне розташування та територію, на якій є можливість будівництва заводу з виробництва запчастин для автомашин (автопроводки), площа майбутнього виробництва може скласти від 25 до 30 тисяч м кв., остаточна чисельність працівників на майбутньому заводі складатиме від 2,5 до 3,5 тисяч осіб.

На першому етапі німецька компанія готова розглянути пропозиції по оренді готових до виробництва  площ від 10 тис. метрів квадратних.

Зацікавив інвесторів і робітничий потенціал міста, зокрема молодь, яка працює і навчається у місті та рівень оплати праці на підприємствах Хмельницького.

Новини по темі

Back to top button