Війна

В Іванківцях відкрили дитячий садок

В Іванківцях відкрили дитячий садокЯкісна освіта має розпочинатися з дошкільного навчального закладу. Маленькі мешканці будь-якого населеного пункту повинні виховуватися у сучасних, світлих, яскравих дитячих садочках. Саме таким є дитячий садочок «Джерельце», довгоочікуване відкриття якого відбулося 1 жовтня в селі Іванківці Олешинської сільської ради. Про це інформують у Хмельницькій РДА.
На свято відкриття завітали почесні гості: голова райдержадміністрації Леся Коменда, заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Зелінський, голова райради Юрій Мельник, заступник голови райради Максим Ізбінський, народний депутат України Сергій Лабазюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Шеремета, голова Олешинської сільської ради Віталій Осядлий, батьки та інші запрошені.
Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Леся Коменда відзначила, що відкриття Іванковецького дошкільного навчального закладу є яскравим прикладом співпраці різних гілок влади. Адже ремонт приміщення для дошкільного навчального закладу, комплектування садка необхідним інвентарем та обладнанням здійснено завдяки співфінансуванню з бюджетів усіх рівнів.
Цього дня малятам вручили подарунки та побажали цікавих і змістовних подорожей у світ добра, любові та знань, а вихователям і батькам – терпіння, наснаги у такій нелегкій, та все ж приємній роботі, як виховання дітей – справжніх патріотів своєї держави.
Також традиційно почесні гості отримали право перерізати червону стрічку. Це ознаменувало відкриття нового дитячого садочка.
Після урочистої частини присутні мали змогу оглянути навчальний заклад. Тут є затишні спальні, просторі ігрові кімнати, актова зала, медичний блок, харчоблок, пральня тощо. Біля закладу облаштований дитячий майданчик та зведено огорожу. Загалом садочок розрахований на 3 групи. Зараз його вже відвідують 16 діток.
Впевнені, що у дитсадочку «Джерельце» діткам буде весело та цікаво вивчати нове й готуватися до наступного етапу в їхньому житті, у них тут з’являться нові друзі-однолітки і вихователі, які допоможуть їм пізнати цей світ, де ще так багато невідомого.

 

Новини по темі

Back to top button