Інциденти

Школярі продовжують знайомитися з роботою Хмельницької міської ради

Школярі продовжують знайомитися з роботою Хмельницької міської радиПісля невеликої перерви відновив свою роботу освітній проект Хмельницької міської ради – екскурсії міською радою, який стартував минулого року і має на меті ознайомити школярів міста з роботою органів місцевого самоврядування та історією Хмельницького. Про це повідомляють у міські раді.

6 жовтня до міської ради завітали учні п’ятих класів технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура. До речі, саме цей навчальний заклад став переможцем цьогорічного конкурсу на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім» серед шкіл міста. Школярів гостинно зустріла керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій.

Діти побували у сесійній залі, посиділи на місцях депутатів, а також у кріслі міського голови, дізналися про роботу ради, виконавчого комітету і про те, як ухвалюються важливі для міста рішення. А ще спробували себе у ролі міського голови та його заступників.

Традиційно школярам розповіли про історію будівлі міської ради, в якій ще минулого століття, у 1904 році, знаходилось Олексіївське реальне училище, а нині працює керівницво міста, про досягнення колишніх міських голів обласного центру, людей, які своєю працею і талантом керівників примножували славу рідного міста, сприяли його розвитку.

На згадку про подію кожен отримав сувенірну продукцію з символікою міста.

За словами керуючого справами Юлії Сабій, такі екскурсії будуть традиційними. У міську раду впродовж нового навчального року приходитимуть учні й інших загальноосвітніх навчальних закладів міста, які ще не побували на екскурсії у міській раді.

Новини по темі

Back to top button