ВійнаКам'янець-Подільський

У ПДАТУ відбулась IV міжнародна конференція

У ПДАТУ відбулась IV міжнародна конференція26-27 жовтня на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася IV міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва», участь у якій взяли понад 100 учасників з п’яти країн.

Учасниками конференції були студенти Краківського аграрного університету ім. Хугона Коллонтая, Вітебської державної академії ветеринарної медицини, Казахського національного аграрного університету, Оренбурзького державного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, Подільського державного аграрно-технічного університету, Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету та учні шкіл Красилівського, Новоушицького та Шепетівського районів Хмельницької області.

Вітальним словом відкрила роботу конференції проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Білик Тетяна Леонівна, яка відзначила важливість проведення заходу, ознайомила учасників з історією університету та побажала їм плідної праці. Також привітав учасників конференції та запросив навчатися у ПДАТУ учнів шкіл та студентів коледжів декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Цвігун Олег Анатолійович. На пленарному засіданні виступила студентка Коледжу ПДАТУ Медвідь Юлія Сергіївна з доповіддю на тему: «Екологічні проблеми тваринницьких комплексів та птахофабрик України в переробці органічних відходів», студентка Новомосковського коледжу Дніпропетровського ДАЕУ Горбань Карина Миколаївна (Проект «Механізм залучення молоді в молочному секторі») та студентка ПДАТУ Гончаренко Олександра Василівна (Використання ріпакової макухи в годівлі свиней).

Продовжила роботу конференція по секціях, у яких обговорювалися актуальні питання годівлі, розведення, селекції тварин; технологій виробництва і переробки продукції тваринництва; екологічної безпеки виробництва продукції тваринництва; ветеринарної медицини. Студенти та учні шкіл підготували цікаві та змістовні доповіді, які неодноразово викликали жваві дискусії.

До початку роботи конференції було видано збірники тез її учасників. Усі учасники конференції отримали сертифікати, а керівники, які підготували учнів шкіл та студентів коледжів до виступів, – подяки.

А. В. ДИМЧУК, заступник декана факультету ВМіТТ з наукової роботи, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button