ІнцидентиКам'янець-Подільський

Відбулася зустріч з чорнобильцями

Відбулася зустріч з чорнобильцямиСьогодні, 21 грудня, міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся з членами ГО «Союз Чорнобиль Україна». Про це повідомляють у міській раді.

У розмові мер Кам’янця-Подільського зазначив, що роки йдуть і багато хто забуває про цих людей, котрі пожертвували своїм здоров’ям під час ліквідації Чорнобильської аварії. А вони – також Герої.

Під час спілкування за участю також заступника мера Вадима Савчука, директора ГО Володимира Гусєва чорнобильці наголосили на проблемі забезпечення житлом.

– Держава скинула на нас багато зобов’язань, в тому числі і придбання квартир для пільгових категорій кам’янчан. На жаль, наш міський бюджет не в змозі профінансувати це питання, – зауважив мер і додав, що наразі єдиний варіант – це пошук земельної ділянки для будівництва житла чорнобильцям, на зразок житлового кооперативу для сімей загиблих і поранених учасників АТО.

Також Михайло Євстафійович повідомив і про внесення змін до програми на підтримку чорнобильців в частині закладання коштів на одноразові допомоги на лікування ліквідаторів. Однак остаточне рішення будуть приймати депутати.

Також чорнобильці звернули увагу на пенсійне забезпечення, диспансерне лікування, проблеми зі статусом громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Новини по темі

Back to top button