Кам'янець-Подільський

Пригоди лицаря Сірожки тривають

Пригоди лицаря Сірожки тривають

Кам’янець-Подільський завжди славився особливою творчою атмосферою. Як стверджують самі ж митці, це ідеальне місце для тих, хто не уявляє свого життя без творчості. Калейдоскоп концертів, літзустрічей, презентацій, відкриттів виставок, майстер-класів, видання книг, втілення нових цікавих проектів не зупиняється. Мистецькі події жваво обговорюють за філіжанкою кави/чаю, у соцмережах, по телефону, у листах. Не залишаються вони і без висвітлення у ЗМІ.

Сьогодні нашу увагу привернула повість-легенда «Лицар Сірожка та Залізна Корова» дитячого письменника, автора та ілюстратора величезної кількості розмальовок Сергія Боднара. Це третя частина пригод лицаря Сірожки та його друзів, що вийшла друком у ТОВ «Друкарня Рута». Має 72 сторінки, 20 ілюстрацій, автором яких є Сергій Боднар.

Книга легко читається завдяки білосніжному паперові та великому шрифту, який є зручним для читання як дітям, так і дорослим. Наклад нових пригод лицаря Сірожки – 500 примірників. Книга побачила світ за підтримки родини Гищуків, Віталія Завадського, Володимира Овчарука. Літературним редактором виступила письменниця Віоліна Ситнік, автором передмови – журналіст Андрій Павловський.

Як і в попередніх частинах, на лицаря Сірожку та його друзів чекають неймовірні пригоди. З передмови «Чудеса в Кам’янці тривають», у якій її автор звертається до читача, дізнаємось: «Спочатку, здавалось би, день, що розпочався, мав стати звичайним і не ніс у собі ніякої небезпеки. Але як тільки-но до Сірожки завітала його подружка Марися, щоб привітати з Днем друзів і в них виникла гарна ідея щодо святкування цієї дати, клубок несподіванок почав розмотуватись… Цікавий коловорот подій, героїв та подорожей захопить тебе так, що й не встигнеш оком моргнути, як перегорнеш останню сторінку «Лицаря Сірожки та Залізної Корови». Тож повість юним книголюбам сподобається неодмінно, але їм стане водночас радісно та сумно. Тішитимуться, бо Сірожка разом із друзями-курдупликами подолав усі перешкоди, але печалитимуться, бо одразу занудьгують за героями та неймовірними пригодами».

Проте, як зазначає Сергій Боднар, читачам довго печалитися не доведеться, адже історія маленького героя не завершується. Його пригоди тривають! Пройде зовсім трохи часу і маленький лицар Сірожка з ордену курдупликів та його друзі на сторінках наступної захопливої книги вирушать назустріч новим пригодам.

Фото Людмили ШВАБСЬКОЇ.

Related Articles

Back to top button