ІнцидентиКам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському пройшов фестиваль «Подільська Маланка»

Фольклорний фестиваль «Подільська Маланка» (2018)Учора Кам’янець-Подільський маланкував – на площі Польський ринок відбувся фольклорний фестиваль «Подільська Маланка». Урочисте відкриття свята, кавалькада його учасників, театралізоване дійство за участю творчих колективів, пригощання, народні гуляння – усе це чекало на кам’янчан та гостей міста 13 січня, інформує «7 днів».

Враженнями від театралізованого дійства на своїй сторінці у «Facebook» поділився міський голова Михайло Сімашкевич: «Маланка у Кам’янці сьогодні зібрала творчі колективи не лише нашого міста та району, а й інших куточків області – Летави, Нової Ушиці, Дунаївців. Сімнадцять груп колядників подарували настрій свята, змусили ще раз згадати українські звичаї та просто посміхнутися завдяки розіграному театралізованому дійству. Приємно, що серед кам’янчан, які завітали на Подільську Маланку було чимало з маленькими дітьми, які захоплено спостерігали за усім, що відбувається».

Фольклорний фестиваль «Подільська Маланка» (2018)

Фото з офіційної сторінки Михайла Сімашкевича у «Facebook».

Більше світлин за посиланнями: «Подільська Маланка. Святкова хода у Старе місто», «Подільська Маланка. Старе місто», «Подільська Маланка. Концерт», «Подільська Маланка. Вогняна вистава».

Новини по темі

Back to top button