СуспільствоХмельниччина

Капітально відремонтований тролейбус невдовзі виїде на дороги Хмельницького

Капітально відремонтований тролейбус невдовзі виїде на дороги Хмельницького Невдовзі хмельничан обслуговуватиме ще один капітально відремонтований тролейбус. У Хмельницькій міській раді повідомили, що наразі він уже повернувся з Харкова, де відбувалося його відновлення, і перебуває на базі КП «Електротранс».

«Це вже третій капітально відремонтований тролейбус із 2016 року. Він був у абсолютно неробочому стані, а зараз – майже як новий, з сучасними комплектуючими, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Обійшовся ремонт казні міста у 4-5 разів дешевше, ніж придбання нового. Ми задоволені якістю робіт, тому практику капітальних ремонтів продовжуватимемо і далі».

Проте, як зазначає очільник міста, поряд із капітально відремонтованими на дороги Хмельницького виходитимуть і нові тролейбуси: «Ми вже маємо 3 капітально відремонтованих машини і 19 нових. 5 презентуватимемо в лютому. Якщо нічого не стане на заваді, то за каденцію зможемо оновити близько 35 транспортних засобів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button