ІнцидентиКам'янець-Подільський

До Дня Соборності – флешмоб

До Дня Соборності – флешмобЩороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме цього дня 99 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року, повідомляє «7 днів».

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків роботи Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки, тож 22 січня в День Соборності Юлія Воронюк, бібліотекар відділу обслуговування підготувала виставку-панораму «Соборна Україна: наша сила в єдності» та патріотичний флешмоб.

Презентована виставка складається з трьох розділів: «На шляху до Соборності України», «Ідейні провідники української соборності», «Ідеї Соборності в політичному житті сучасної України».

З оглядом літератури, відвідувачів ознайомили Оксана Гарук, Дар’я Ключевська – студенти-практиканти відділу бібліотечної справи Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.

Разом із відділами центру зайнятості, центром управління захисту населення, центром надання адміністративних послуг, студентами коледжу культури та мистецтв бібліотекарі провели флешмоб «Разом, ми – сила».

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Гарним доповненням флешмобу стала фотосушка зі світлинами фотохудожника Петра Ігнатьєва.

День Соборності (фотосушка Петра Ігнатьєва)

Фото «7 днів».

Новини по темі

Back to top button