Кам'янець-ПодільськийСуспільство

До Дня Соборності – флешмоб

До Дня Соборності – флешмобЩороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме цього дня 99 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року, повідомляє «7 днів».

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків роботи Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки, тож 22 січня в День Соборності Юлія Воронюк, бібліотекар відділу обслуговування підготувала виставку-панораму «Соборна Україна: наша сила в єдності» та патріотичний флешмоб.

Презентована виставка складається з трьох розділів: «На шляху до Соборності України», «Ідейні провідники української соборності», «Ідеї Соборності в політичному житті сучасної України».

З оглядом літератури, відвідувачів ознайомили Оксана Гарук, Дар’я Ключевська – студенти-практиканти відділу бібліотечної справи Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.

Разом із відділами центру зайнятості, центром управління захисту населення, центром надання адміністративних послуг, студентами коледжу культури та мистецтв бібліотекарі провели флешмоб «Разом, ми – сила».

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Гарним доповненням флешмобу стала фотосушка зі світлинами фотохудожника Петра Ігнатьєва.

День Соборності (фотосушка Петра Ігнатьєва)

Фото «7 днів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button