ІнцидентиКам'янець-Подільський

Яким буде туристичний Кам’янець-Подільський у 2018-му році?

Яким буде туристичний Кам'янець-Подільський у 2018-му році?Яким буде фестивальний календар Кам’янця-Подільського у 2018 році, як відкриватиметься цьогорічний турсезон і чи братиме наше місто участь в туристичній виставці – всі ці пункти обговорили вчора на координаційній раді з питань туристично-екскурсійної діяльності. Про це інформує прес-служба міськради.

Зокрема, присутні розглянули фестивальний календар на 2018 рік, з яким вже зараз можна ознайомитися на сайті міської ради. Обговорили концепцію відкриття туристичного сезону, який планується відкрити під гаслом «Кам’янец магічний». Спілкувалися на тему участі 28-30 березня в традиційній туристичній виставці UITT «Україна – подорожі та туризм», яка проходитиме в міжнародному виставковому центрі в Києві.
Також представники туристичної сфери підготували напрацювання, пов’язані з вирішенням інфраструктурних, комунальних, екскурсійних питань до відкриття туристичного сезону і які будуть запропоновані міському голові для розгляду. Наприклад, щодо встановлення інформаційних табличок в Старому місті про пункт медичної допомоги, заміни назви кінцевої зупинки на маршруті №7, встановлення додаткових знаків паркувань для екскурсійних автобусів тощо.

Новини по темі

Back to top button