Кам'янець-Подільський

Хмельницький обрав «Miss School-2013»

Титул «Miss School-2013» отримала наймолодша конкурсантка – чотирнадцятирічна Ліза Гуцалюк.

Конкурс краси серед учнівської молоді «Miss School-2013», який вдруге відбувся у Хмельницькому, викликав справжній фурор серед молоді. У залі міського Будинку культури не було де проштовхнутися: у проходах стояли стільці, балкони першого та другого ярусів переповнені, під сценою скупчилися фотографи та вболівальники. До речі, як повідомляє Ye.ua, останні підготувалися до дійства не гірше за конкурсанток: принесли саморобні плакати на підтримку дівчат, квіти, повітряні кульки. Найактивніші вболівальники  отримали призи від спонсорів.

10 чарівних школярок демонстрували свою красу, таланти, вміння гарно говорити, швидко знаходити відповіді на запитання. Вони змагалися у чотирьох конкурсах: «Візитка», «Родзинка», «Ерудиція» та «Дефіле у шкільній формі». Найцікавішим став конкурс «Родзинка», під час якого дівчата демонстрували свої таланти та захоплення, серед яких були танці, пісні, вірші, гра на скрипці, живопис, відео- та фотомистецтво. А коли дівчата з’явилися на сцені на високих підборах та у коротеньких шкільних сукнях, у залі творилося щось неймовірне: аплодисменти та крики не вщухали.

Кожна конкурсантка отримала певну номінацію та безліч призів. Та усі чекали, затамувавши подих, на оголошення прізвища переможниці. «Miss School-2013» досить очікувано стала наймолодша учасниця Ліза Гуцалюк – вона впевнено вела себе на сцені, оригінально відповідала у конкурсі «Ерудиція», підготувала яскравий номер на конкурс талантів та мала найгучнішу підтримку у залі. 14-річна учениця колегіуму №16 вперше взяла участь у конкурсі краси. «Школа вирішили, що маю представляти її, і я погодилася. На перемогу налаштовувалася з самого початку, інакше не було би сенсу змагатися, – розповіла Ліза. – До того ж, стільки друзів прийшло мене підтримати, я просто не могла їх підвести». Батьки також активно допомагали доньці готуватися до конкурсу та щиро раділи її перемозі.

Ліза Гуцалюк навчається на відмінно у філологічному класі, найбільше полюбляє гуманітарні предмети. В неї активне та насичене життя: понад 10 років занять бальними танцями, сім – театральним мистецтвом, також дівчина відвідує уроки вокалу та навчається у модельній школі. Однак пов’язувати подальшу долю із модельним бізнесом дівчина не планує. Її мрія – стати кінорежисером або менеджером у шоу-бізнесі. «Готуюся до екзаменів, хочу закінчити школу із золотою медаллю та отримати гідну освіту. Куди саме вступати, я ще не вирішила, буду подавати документи у різні вузи мистецького спрямування», – розповіла Ліза Гуцалюк.

Щодо інших учасниць, то першою віце-міс стала 16-річна Марія Василенко, котра навчається у ЗОШ №6 за профілем “німецька філологія” та грає на скрипці. Майбутню професію дівчина ще не обрала, лише знає, що вона має бути творчою або гуманітарною. «Я викладалася на повну і дуже рада, що так сталося. Дякую усім учасницям за дружню атмосферу та підтримку, що панувала серед нас», – сказала Марія.

Другою віце-міс журі визнало представницю ліцею №17 Валерію Полудняк. До свого титулу дівчина йшла наполегливо, адже вже чотири рази брала участь у конкурсах краси різного рівня, має бажання працювати у модельному бізнесі. «Участь у подібних заходах дає впевненість у своїх силах та хороший досвід», – вважає Валерія.

Титул «Міс глядацьких симпатій» отримала Марія Ємельянова, «Міс оригінальність» – Дар’я Бортняк, «Міс артистичність» – Анастасія Повзун, «Міс чарівність» – Іванна Скрипитула, «Міс енергійність» – Ірина Пилипова, «Міс інтелект» – Ліза Горецька, «Міс фото» – Вікторія Міхалець.

Новини по темі

Back to top button