Інциденти

Військовим – 161 книга

Військовим – 161 книгаХмельницькому зональному відділу військової служби правопорядку, який очолює полковник Михайло Зозуляк, працівники міських бібліотек передали 161 примірник українських книг.

«Дякую бібліотекам міста за книги. Це буде гарний подарунок нашим воїнам, які знаходяться на передовій», – зауважив завідувач відділу з питань обороно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Шкабура.

З 2015 року, як інформують у прес-службі міської ради, бібліотеки Хмельницької міської ЦБС беруть активну участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна». Протягом трьох років наші бібліотеки зібрали 195 примірників книг. Це кращі зразки української та світової художньої літератури, науково-популярні видання з історії України, її культури, Збройних сил. Всіх свідомих людей хвилює доля нашої країни, вини сподіваються тільки на перемогу і кращу долю українців!

«Це початок плідної співпраці культури міста Хмельницького та Збройних сил», – повідомив начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков.

Працівники бібліотек щиро вдячні читачам і продовжують організовувати збір для військових частин кращі зразки вітчизняної та світової літератури.

Новини по темі

Back to top button