ІнцидентиКам'янець-Подільський

Вшанували пам’ять в’язнів концтаборів

Вшанували пам'ять в'язнів концтаборівУ Кам’янці-Подільському, з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів у сквері Васильєва сьогодні, 11 квітня, відбувся мітинг. Про це інформують у прес-службі міськради.

«Щорічно в цей день Україна та інші держави вклоняються людям, які пройшли крізь жахіття війти і тортур. Їх біографії – справжні уроки мужності для молодого покоління», – зазначив перед присутніми міський голова Михайло Сімашкевич.

– На жаль, все менше серед нас тих, хто вижив після тортур фашистських концтаборів, але пам’ять про них живе у наших серцях, – додав у своєму виступі народний депутат Володимир Мельниченко.

Як зазначив голова міськрайонної організації борців антифашистського опору (колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів) Віктор Костко, на сьогодні в Кам’янці-Подільському в живих залишилося лише шість в’язнів концентраційних таборів.

Пам’ять тих, хто так і не повернувся з концтаборів, і всіх загиблих у сьогоденній війні, вшанували хвилиною мовчання. Присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим в’язням.

Новини по темі

Back to top button