ІнцидентиКам'янець-Подільський

Поклали квіти до пам’ятників та могил, привітали ветеранів

День пам'яті та примиренняВосьмого травня, у День пам’яті та примирення, кам’янчани відвідали пам’ятники та могили полеглих в роки Другої світової війни.

Як зазначають у Кам’янець-Подільськый міськраді, до пам’ятних знаків, що розташовані в різних частинах міста, представники міської влади, депутатського корпусу, виконавчого комітету, школярі, студенти, ветерани поклали вінки та квіти. Також хвилиною мовчання згадали усіх, хто в різні часи історії боротьби за українську незалежність, відстоював самобутність, волю та право її народу.

Також учора ветеранів міста провідали міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат Володимир Мельниченко і заступники мера.

День пам'яті та примирення

З кожним роком їх стає все менше і менше – ветеранів, котрі пам’ятають ті страшні роки війни, розрухи і відбудови країни, котрі пройшли жахіття фронту, окупації і визволення держави від ворога. Тільки в Кам’янці-Подільському їх залишилося 56.

Міський голова разом із Володимиром Мельниченком та своїми заступниками завітали до кожного, подякували за мужність і перемогу, побажали ще довгих років життя, згадали тих, кого забрала війна, і завдяки кому ми гордо звемося українцями.

Новини по темі

Back to top button