Інциденти

На дорогах Хмельниччини запрацювали лазерні вимірювачі швидкості TruCAM

TruCAM

З 11 лютого патрульних Хмельниччини «озброїли» лазерними вимірювачами швидкості TruCAM. На сьогодні їх в області 3 і поліцейські працюють з цими приладами на трасі М-12 (Стрий – Знам’янка), проте найближчим часом планується, що швидкість вимірюватимуть і на трасі Н-03 (Житомир – Чернівці). Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції.

– З 11 лютого на дорогах нашої області починає працювати прилад для вимірювання швидкості  TruCAM, – розповідає Альона Стрижак, заступник начальника управління патрульної поліції в Хмельницькій області. – На сьогодні ми маємо 3 таких прилади і працюватимемо з ними на трасі М-12 на ділянках з підвищеною аварійністю. Проте найближчим часом плануємо розширення зони, де діятиме TruCAM, і на трасу Н-03.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Про використання пристрою водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, які попереджатимуть кермувальників про те, що ведеться фото- та відеофіксація порушень Правил дорожнього руху. У таких місцях службові транспортні засоби перебуватимуть з увімкненими маячками синього кольору.

Нагадуємо, що згідно ч. 1 ст. 122 КУпАП перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень. Згідно ч. 3 ст. 122 КУпАП перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Водії-порушники мають можливість на місці за допомогою мобільного терміналу сплатити штраф та отримати квитанцію.

У поліції закликають усіх кермувальників дотримуватися Правил дорожнього руху і не поповнювати поліцейську статистику. Берегти себе та своїх рідних. Пам’ятайти – на них чекають вдома!

Фото vsim.ua.

Новини по темі

Back to top button