Інциденти

На Чемеровеччині будують амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Амбулаторія. Ліки

Незабаром у Чемеровецькому районі з’являться дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини, інформує «7 днів».

Як зазначають у Чемеровецькій РДА, в селах Вільхівці та Сокиринці вперше за роки незалежності будуть споруджені медичні заклади вищевказаного типу. Будівництво здійснюється у рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, відповідно наказу Мінрегіону від 26.07.2018 № 187 «Про Про затвердження Переліку проектів та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості».

У 2019 році з районного бюджету на дані цілі було виділено 864 тис. грн. З них – 428,4 тис. грн. виділено на Вільховецьку амбулаторію та 435,6 тис. грн. на Сокиринецьку.

Будівництво однієї амбулаторії становить понад 5 млн.грн. Також закуплено два автомобіля для сімейних лікарів. Амбулаторії оснастять усім необхідним лікувальним обладнанням.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов нещодавно побував на будівництві амбулаторій, оглянув територію даних об’єктів та поспілкувався із представниками підрядної організації ПП «Магістраль Буд Україна», яка виконує будівельні роботи на даних об’єктах. Заступник голови РДА ознайомився із загальним станом робіт, поцікавився у підрядників наявними проблемами, планами на майбутнє. 

«Будівництво амбулаторій важливий крок для підвищення медицини та покращення здоров’я мешканців всільській місцевості. Розвиток сільської медицини – це один із стратегічних курсів, що дозволяє нашій країні рухатись у правильному напрямку…», – підкреслив Петро Кравцов.

Новини по темі

Back to top button